Skip to main content

Opinie

Używam pasty do zębów i płynu do płukania Smile Up od miesiąca i jestem zachwycona. Moje zęby nigdy nie były tak czyste i białe. Polecam każdemu, kto ceni sobie naturalne produkty!

Anna

Jestem osobą, która zawsze miała problem ze znalezieniem odpowiedniej pasty z powodu wrażliwych zębów, a SMILE UP okazało się objawieniem. Mango to mój ulubiony owoc, więc smak jest dodatkowym atutem. Zdecydowanie polecam!

Tomasz

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, postanowiłam wypróbować SMILE UP i nie zawiodłam się. Efekt odświeżenia jest niesamowity, polecam!

Magdalena

Szukałem naturalnej alternatywy dla moich dotychczasowych produktów do higieny jamy ustnej i Smile Up przekroczyło moje oczekiwania. Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznego i naturalnego rozwiązania.

Krzysztof

Odkąd zaczęłam używać Smile up, moje poranne i wieczorne rutyny stały się prawdziwą przyjemnością. To najlepsza pasta do zębów, jaką kiedykolwiek używałam!

Ewelina

Jestem bardzo zadowolony z efektów używania pasty i płynu do płukania SMILE UP. Zauważyłem poprawę zdrowia moich dziąseł już po kilku dniach. Plus za produkt bez fluoru i wspaniały smak mango.

Marcin

Mój dentysta zauważył poprawę w stanie mojej jamy ustnej podczas ostatniej wizyty. Jedyną zmianą w mojej higienie było wprowadzenie SMILE UP. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę kontynuować używanie.

Izabela

Pasta pyszna i dobrze działająca! Warta każdej złotówki, polecam!

Piotr

Jako zwolenniczka naturalnych produktów, długo szukałam pasty do zębów, która spełni moje oczekiwania. SMILE UP świetnie czyści zęby, a w połączeniu z płynem efekt jest świetny!

Karolina

SmileUp to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie zdrowie i chcą unikać fluoru. Polecam!

Bartosz